Geo-System Sp. z o.o.
Nasze serwisy
 Geo-System iGeoMap iGeoTrans Publikacje Dokumentacja
GEO-SYSTEM Sp. z o.o.
tel./fax 22 847-35-80 ...
ul. Kubickiego 9 lok.5
02-954 Warszawa

Nasza pozycja:
N52°10'15.8" E21°04'25.5"
Inne nasze serwisy:
www.epodgik.pl
Punkty adresowe
eMIENIE
podgik.pl
Serwis Metadanych dla powiatów

Polecane:
Mapa Polski
Aktualności  Subskrybuj aktualności na email
2020-02-07 - Uruchomienie w ePODGIK rezerwacji numerów działek w SP w Wołominie
W dniu 7 lutego 2020 r. w powiecie wołomińskim uruchomiono w ePODGIK dla wykonawców geodezyjnych funkcjonalności rezerwowania numerów działek przy pracach geodezyjnych obejmujących podziały nieruchomości. Panel rezerwacji jest widoczny dla zarejestrowanych i opłaconych zgłoszeń prac geodezyjnych w sekcji "Informacje o pracy geodezyjnej" pod pozycją Rezerwuj numery działek nad wykazem materiałów. Zarezerwowane numery są automatycznie przekazywane do bazy EGiB.
Uruchomienie takiej funkcjonalności i integracja z serwisem ePODGIK była możliwe dzięki wdrożeniu w powiecie wołomińskim technologii e-property do prowadzenia bazy EGiB. 

2020-02-07 - Czasowe wstrzymanie przetwarzania prac geodezyjnych w gm. Ryn
W dniach 8-12 lutego br. zostanie wstrzymane wydawanie danych do zgłoszeń prac geodezyjnych dla gminy Ryn w związku z przekazaniem bazy celem usunięcia usterek. W tym czasie będzie można zgłaszać prace geodezyjne, lecz materiały zostaną przygotowane dopiero po zakończeniu prac poprawkowych.

Piotr Czerep

 

2020-02-04 - Informacja o wydawanych plikach w powiecie giżyckim
Informujemy, iż na terenie całego Powiatu Giżyckiego prowadzone są obiektowe bazy danych: EGIB, GESUT, BDOT500. Wszystkie bazy prowadzone są w układzie poziomym PL-2000 strefa 7. oraz w układzie wysokościowym Kronsztad 86.

Do zgłoszeń udostępniane są:

  1. Pliki GML z baz BDOT500 i GESUT,
  2. Plik DXF z baz obiektowych,
  3. Plik multieksportu EMU zawierający pliki do modyfikacji z baz obiektowych EGIB, BDOT500, GESUT oraz pliki informacyjnie do modyfikacji z dawnych warstw z katalogów EB, S, U oraz W.

Piotr Czerep

 

2020-02-03 - Czasowe wstrzymanie przetwarzania prac geodezyjnych w gm. Wydminy

W dniach 4-6 lutego 2020 r. zostanie wstrzymane wydawanie danych do zgłoszeń prac geodezyjnych dla gminy Wydminy w związku z przekazaniem bazy celem usunięcia usterek. W tym czasie będzie można zgłaszać prace geodezyjne, lecz materiały zostaną przygotowane dopiero po zakończeniu prac poprawkowych.

Piotr Czerep

 

2020-01-22 - Zachęcamy do oddania głosu na Najlepszy PODGiK w Polsce
W związku z ogłoszonym przez GUGIK plebiscytem na Najlepszy PODGiK w Polsce zachęcamy do wzięcia udziału w plebiscycie i oddania głosu na jeden z ośrodków, z których na co dzień korzystają Państwo za pośrednictwem technologii iGeoMap/ePODGiK. Szczegółowe informacje na temat plebiscytu oraz serwis do głosowania znajdą Państwo na stronie: https://integracja.gugik.gov.pl/plebiscyt/ 

2020-01-14 - Przesyłanie plików roboczej bazy danych za pomocą serwisu ePODGiK w Starostwie Powiatowym w Piasecznie
Uprzejmie informujemy Wykonawców prac geodezyjnych, że z dniem 15 lutego 2020 r. w powiecie piaseczyńskim zostaje wprowadzony obowiązek przekazywania wyników opracowań geodezyjnych w formie plików wsadowych wygenerowanych z roboczej bazy danych i zapisanych w standardzie aplikacji GEO-MAP wraz z kompletną dokumentacją złożoną w postaci operatu technicznego, i tym samym od dnia 15 lutego 2020 r. będzie egzekwowany zapis § 71 ust. 2 pkt. 5 i 6 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 9 listopada 2011 w sprawie standardów technicznych wykonywania geodezyjnych pomiarów sytuacyjnych i wysokościowych oraz opracowywania i przekazywania wyników tych pomiarów do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego (Dz. U. Nr 263 poz 1572).

Jolanta Komosa

 

2020-01-09 - Przedłużenie promocji na GEO-MAP z okazji 30-lecia firmy
Z powodu dużego zainteresowania promocją z okazji zbliżającego się trzydziestolecia istnienia naszej firmy Geo-System Sp. z o.o. z przyjemnością informujemy, że promocja została przedłużona do 29 lutego 2020 r.
Dla firm geodezyjnych zgłaszających prace geodezyjne z wykorzystaniem serwisu ePODGIK, wprowadzamy promocyjną sprzedaż aktualizacji licencji oraz możliwość zakupu nowych licencji na oprogramowanie GEO-MAP na następujących warunkach:
  1. Firmy posiadające aktualną licencję mogą wykupić aktualizację na kolejny okres z dodatkowym rabatem,
  2. Firmy, które posiadają GEO-MAP, ale nie odnowiły licencji w terminie otrzymają specjalną jednorazową możliwość odnowienia licencji na atrakcyjnych warunkach,
  3. Podmioty, które posiadają już przynajmniej jedną licencję GEO-MAP otrzymają rabat 60% na zakup nowej licencji.
  4. Podmioty, które dotąd nie posiadały oprogramowania GEO-MAP otrzymają rabat 50% na zakup nowej licencji.
Zamówienie w ofercie promocyjnej dostępne jest przy bezpośrednim kontakcie telefonicznym z naszą firmą pod numerem telefonu 22 847-35-80
Dziękujemy Państwu, że korzystacie z produkowanego przez naszą firmę oprogramowania i zapraszamy do skorzystania z promocji.
--
  1. Warunkiem skorzystania z promocji jest zarejestrowanie firmy przynajmniej w jednym z Powiatowych Ośrodków Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej wykorzystujących technologię iGeoMap/ePODGIK oraz zgłoszenie w ciągu ostatniego roku przynajmniej trzech prac geodezyjnych.
  2. Promocja nie dotyczy urzędów i instytucji.
 

2020-01-02 - Przesyłanie plików roboczej bazy danych za pomocą serwisu ePODGiK
Uprzejmie informujemy Wykonawców, że od dnia 1.01.2020r. dla prac zgłoszonych drogą elektroniczną w powiecie mińskim za pomocą technologii iGeoMap/ePODGIK, pliki zawierające robocze bazy danych należy przesyłać poprzez serwis ePODGIK wykorzystując opcję "Prześlij plik roboczej bazy danych do ODGIK" dostępną po wybraniu konkretnej pracy geodezyjnej. Jeżeli Wykonawca przekazuje do PODGiK operat w postaci elektronicznej powinien natomiast wybrać opcję "Prześlij plik roboczej bazy danych i operat do ODGIK", która umożliwia jednoczesne przesłanie zarówno bazy roboczej jak i operatu elektronicznego. Ta opcja umożliwia również przesyłanie operatu hybrydowego.

Marek Ślązak

 

2019-12-30 - Czasowe wstrzymania zgłaszania prac geodezyjnych
W związku ze zmianą cennika za udostępnianie materiałów państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego: Obwieszczenie Ministra Inwestycji i Rozwoju z dnia 17 września 2019 r. w sprawie ogłoszenia obowiązujących od dnia 1 stycznia 2020 r. stawek opłat za udostępnianie materiałów państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego zgłaszanie prac geodezyjnych zostanie chwilowo wstrzymane 30 grudnia 2019 r. o godzinie 16:00. Ponowne uruchomienie planowane jest w dniu 2 stycznia 2020 r. już z nowym cennikiem. 

2019-12-18 - Układ wysokościowy PL-EVRF2007-NH w powiecie garwolińskim
Dla powiatu garwolińskiego funkcjonuje układ wysokości PL-EVRF2007-NH W związku z powyższym prosi się Wykonawców prac geodezyjnych o przekazywanie nowych zmodyfikowanych zbiorów danych wraz z dokumentacja geodezyjną w układzie wysokości PL-EVRF2007-NH.

Iwona Celej

 

Copyright (C) 2006-2012 GEO-SYSTEM Sp. z o.o.
Ostatnia modyfikacja: 1 marca 2012